24 marca 2013

PiPs SWAP PARTY


Nadszedł czas na małą relację z wydarzenia które miało miejsce 21 marca w klubie Longman w Katowicach. Nie przypuszczałam, że ten deszczowo śniegowy dzień wywoła u mnie aż tyle uśmiechu na zakończenie dnia. Razem z Selenneą dotarłyśmy na miejsce, które muszę przyznać nie wyglądało na odpowiednie na takie wydarzenie, było za to bardzo klimatyczne. Skrzydlata Galeria zaprezentowała prace na swoim stoisku, którego fragment możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. 

Arteemid jako jedyne ze stoisk na których można było znaleźć piękne kolczyki, wisiory naszyjniki itp. wyróżniało się wspaniałymi opakowaniami na prezenty w których oczywiście dominowały te biżuteryjne. 

Podczas podziwiania prac innych artystów udało mi się natrafić na aż 3 Uczestniczki wyzwań w Kreatywnym Kufrze! Na zdjęciu z Taią z Lavender Forge, która wykonuje wspaniałe prace z mas polimerowych takie jak poniższy naszyjnik nagrodzony w Kreatywnym Kufrze.

Niesamowitą rzeczą było dla mnie trzymać w dłoniach nagrodzone prace, które niestety widzimy tylko w formie graficznej. Na kolejnym stoisku udało mi się poznać Rudą S. która pozwoliła mi się sfotografować razem z naszyjnikiem  wyróżnionym w tym miesiącu przez KK.

Wyróżnioną pracę pokazała również Monika ze Świata Moni, na zdjęciu razem z Rudą SWystawcą na PiPs SWAP party była również Galeria Topaz, Karina Madejska, Anna Górecka oraz Sally

Nie sposób mi wyrazić miliona wspaniałych emocji jakie towarzyszyły mi podczas tego spotkania. Niezmiernie cieszę się, że poznałam tak wspaniałe osoby jak Wy. Liczę że nie będzie to nasze ostatnie spotkanie i już wkrótce spotkamy. Krakowska Wiosna Craftowa czeka! Mam nadzieje że mimo iż wydarzenie nie ma tematyki ściśle biżuteryjnej to nie zabraknie i Was wspaniałych twórców rękodzieła.

2 komentarze:

  1. Mnie również było baaaaardzo miło poznać osobiście tak utalentowane osóbki. Do zobaczenia na następnych wydarzeniach!! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. To był cudny wieczór. Wróciłam do domu pełna nowych twórczych chęci. Naprawdę poważnie myślę o tym Krakowie :). Mam nadzieję, że - do zobaczenia niebawem ;)
    Pozdrawiam cieplutko!

    OdpowiedzUsuń